Junior Hockey

hockey-text

One Day Tournament

Junior Hockey 2023

Friday 3rd November 2023

Boys - Footscray Hockey Club

2023 Junior Premiers

2023 Junior Hockey Premiers

St Francis College

Best Player in the Grand Final

Sam Bonnici –  St Francis College

FINALS

DateHomeTime/ResultsAwayLeagueSeasonVenueArticleMatch Day
2023Semi Final 1
2023Semi Final 2
2023Grand Final
2023Consolation Match
Netball - DIV 22023Round 1
Netball - DIV 22023Round 1
Netball - DIV 12023Round 1
Netball - DIV 12023Round 1
Netball - DIV 12023Round 1
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 1
Netball - DIV 12023Round 3
Netball - DIV 22023Round 2
Netball - DIV 12023Round 2
Netball - DIV 12023Round 2
Netball - DIV 22023Round 2
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 2
Netball - DIV 12023Round 3
Netball - DIV 22023Round 3
Netball - DIV 12023Round 3
Netball - DIV 22023Round 3
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 3
Netball - DIV 12023Round 4
Netball - DIV 22023Round 4
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 1
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 1
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 1
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 1
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 2
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 2
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 2
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 2
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 3
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 3
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 3
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 3
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 4
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 4
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 4
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 4
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 5
Senior Mixed Netball Pool A2023Round 5
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 5
Senior Mixed Netball Pool B2023Round 5
Senior Mixed Netball Finals2023
Semi Final
Senior Mixed Netball Finals2023
Semi Final
Senior Mixed Netball Finals2023
Grand Final
Netball - DIV 12023Round 2
Netball - DIV 12023Round 4
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 4
Netball - DIV 12023Round 4
Netball - DIV 22023Round 4
Netball - DIV 12023Round 5
Netball - DIV 22023Round 5
Netball - DIV 12023Round 5
Netball - DIV 12023Round 5
Netball - DIV 22023Round 5
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 5
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 4
2023Round 4
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 5
2023Round 5
Senior Netball Div 1 Finals2023Grand Final
Senior Netball Div 2 Finals2023Grand Final
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 6
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 10 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 10 Girls Netball Div 22023Round 7
2023
Grand Final
Year 10 Finals Div 22023Semi Final
Year 10 Finals Div 22023Semi Final
Year 10 PL Finals Div 12023Semi Final
Year 10 PL Finals Div 12023Semi Final
Year 10 PL Finals Div 12023Grand Final
Year 10 Finals Div 22023Grand Final
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 4
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 4
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 4
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 5
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 5
Year 7 Girls Netball Div 22023
Round 5
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 6
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 6
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 6
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 7 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 7 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 7 Division 2 Finals2023Semi Final
Year 7 Division 1 Finals2023Semi Final
Year 7 Division 1 Finals2023Semi Final
Year 7 Division 2 Finals2023Semi Final
Year 7 Division 1 Finals2023
Grand Final
Year 7 Division 2 Finals2023
Grand Final
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 4
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 4
2023Round 4
2023Round 5
2023Round 5
2023Semi Final
2023Semi Final
2023Grand Final
2023Consolation Final
2023Grand Final
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 5
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 6
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 9 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 9 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 9 PL Finals - Div 12023Semi Final
Year 9 PL Finals - div 22023Semi Final
Year 9 PL Finals - div 22023Semi Final
Year 9 PL Finals - Div 12023Semi Final
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 9 PL Finals - Div 12023Grand Final
Year 9 PL Finals - div 22023Grand Final
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 1
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 1
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 2
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 2
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 2
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 3
2023Round 3
2023Semi Final
2023Consolation 1
2023Semi Final
2023Consolation 2
2023Consolation 3
2023Consolation 4
2023Grand Final
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 3
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 3
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 4
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 4
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 4
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 5
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 5
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 5
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 5
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 6
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 6
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 6
2023Round 1
2023Round 1
2023Round 2
2023Round 2
2023Round 3
2023Round 3
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 8 Girls Netball Div 12023Round 7
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 8 Girls Netball Div 22023Round 7
Year 8 Div 1 Finals2023Semi Final
Year 8 Div 1 Finals2023Semi Final
Year 8 Div 2 Finals2023Semi Final
Year 8 Div 2 Finals2023Semi Final
Year 8 Div 1 Finals2023Grand Final
Year 8 Div 2 Finals2023Grand Final

Ladders

Junior Boys Pool A

PosTeamPWLDGFGA%Pts
1603424216251473110.32140
24519242983109389.9480
34615274809114270.8468

Junior Boys Pool B

PosTeamPWLDGFGA%Pts
15124252947119779.11100
23019101965548176.0978
3381223353073072.6054

FIXTURES/ RESULTS

(Semi Final 1)
2 - 1
Footscray Field 1

Event

(Semi Final 2)
1 - 0
Footscray Field 2

Event

(Grand Final )
3 - 0
Footscray Field 1

Event

(Consolation Match)
1 - 0
Footscray Field 2

Event

(Round 1)
2 - 44
Netball - DIV 2
RecWest

Caroline Chisholm vs Emmanuel

(Round 1)
20 - 35
Netball - DIV 2
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr vs Kolbe

(Round 1)
21 - 22
Netball - DIV 1
St Monica's College - Dalton Road

St Monica’s vs Marymede

(Round 1)
7 - 51
Netball - DIV 1
St Francis College - Melton Campus

St Francis College MEL vs Salesian

(Round 1)
25 - 14
Netball - DIV 1
Eagle Stadium

MacKillop vs CRC Sydenham

(Round 1)
21 - 27
Year 10 Girls Netball Div 1
Eagle Stadium

MacKillop vs Salesian

(Round 1)
12 - 44
Year 10 Girls Netball Div 1
Latrobe University, Bundoora

St Monica’s vs Emmanuel

(Round 1)
19 - 15
Year 10 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College MEL vs CRC Caroline Springs

(Round 1)
12 - 13
Year 10 Girls Netball Div 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs Thomas Carr

(Round 1)
49 - 1
Year 10 Girls Netball Div 2
Caroline Springs Leisure Centre

CRC North Keilor vs Caroline Chisholm

(Round 3)
28 - 15
Netball - DIV 1
Diamond Valley Sports Centre

Marymede vs MacKillop

(Round 2)
21 - 38
Netball - DIV 2
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr vs Emmanuel

(Round 2)
19 - 27
Netball - DIV 1
St Francis College - Melton Campus

St Francis College MEL vs MacKillop

(Round 2)
12 - 53
Netball - DIV 1
Diamond Valley Sports Centre

Marymede vs Salesian

(Round 2)
15 - 0
Netball - DIV 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs Caroline Chisholm

(Round 2)
0 - 0
Year 10 Girls Netball Div 1
Eagle Stadium

Emmanuel vs St Francis College MEL

(Round 2)
0 - 0
Year 10 Girls Netball Div 1
Diamond Valley Stadium, Greensborough

Marymede vs MacKillop

(Round 2)
0 - 0
Year 10 Girls Netball Div 1
Caroline Springs Leisure Centre

CRC Caroline Springs vs Salesian

(Round 2)
51 - 7
Year 10 Girls Netball Div 2
Craigieburn Sports Stadium

Kolbe vs Penola

(Round 2)
0 - 0
Year 10 Girls Netball Div 2
Recwest, Braybrook

Caroline Chisholm vs Thomas Carr

(Round 3)
20 - 14
Netball - DIV 1
Cobblebank Stadium

CRC Sydenham vs St Francis College MEL

(Round 3)
37 - 25
Netball - DIV 2
Emmanuel College - Point Cook

Emmanuel vs Penola

(Round 3)
39 - 19
Netball - DIV 1
Boardman Stadium

Salesian vs St Monica's

(Round 3)
64 - 2
Netball - DIV 2
Kolbe College

Kolbe vs Caroline Chisholm

(Round 3)
23 - 39
Year 10 Girls Netball Div 1
Latrobe University, Bundoora

St Monica’s vs CRC Caroline Springs

(Round 3)
33 - 18
Year 10 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs Marymede

(Round 3)
27 - 29
Year 10 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College MEL vs MacKillop

(Round 3)
52 - 6
Year 10 Girls Netball Div 2
Keilor Basketball Stadium

CRC North Keilor vs Penola

(Round 3)
38 - 9
Year 10 Girls Netball Div 2
Eagle Stadium

Thomas Carr vs Kolbe

(Round 4)
16 - 31
Netball - DIV 1
Cobblebank Stadium

CRC Sydenham vs Marymede

(Round 4)
12 - 39
Netball - DIV 2
RecWest

Caroline Chisholm vs Thomas Carr

(Round 1)
4 - 21
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 1

Caroline Chisholm vs Emmanuel

(Round 1)
20 - 27
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 2

Kolbe vs MacKillop

(Round 1)
7 - 24
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 4

CRC Sydenham vs Marymede

(Round 1)
20 - 12
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 5

Salesian vs St Monica's

(Round 2)
10 - 21
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 1

Caroline Chisholm vs Kolbe

(Round 2)
15 - 9
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 2

Emmanuel vs St Francis College MEL

(Round 2)
11 - 22
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 4

Marymede vs Salesian

(Round 2)
24 - 11
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 5

St Monica’s vs Thomas Carr

(Round 3)
16 - 26
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 1

Emmanuel vs MacKillop

(Round 3)
12 - 12
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 2

Caroline Chisholm vs St Francis College MEL

(Round 3)
6 - 23
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 4

CRC Sydenham vs Salesian

(Round 3)
11 - 13
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 5

Thomas Carr vs Marymede

(Round 4)
9 - 10
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 1

Kolbe vs St Francis College MEL

(Round 4)
11 - 21
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 2

Caroline Chisholm vs MacKillop

(Round 4)
6 - 15
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 4

CRC Sydenham vs Thomas Carr

(Round 4)
16 - 11
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 5

Marymede vs St Monica's

(Round 5)
31 - 8
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 1

MacKillop vs St Francis College MEL

(Round 5)
17 - 12
Senior Mixed Netball Pool A
Craigieburn Stadium - Court 2

Emmanuel vs Kolbe

(Round 5)
8 - 21
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 4

CRC Sydenham vs St Monica's

(Round 5)
27 - 10
Senior Mixed Netball Pool B
Craigieburn Stadium - Court 5

Salesian vs Thomas Carr

(Semi Final)
21 - 10
Senior Mixed Netball Finals

MacKillop v Marymede

(Semi Final)
26 - 11
Senior Mixed Netball Finals

Salesian v Emmanuel

(Grand Final)
20 - 18
Senior Mixed Netball Finals

MacKillop v Salesian

(Round 2)
20 - 38
Netball - DIV 1
Keilor Basketball Stadium

CRC Sydenham vs St Monica's

(Round 4)
23 - 38
Netball - DIV 1
Eagle Stadium

MacKillop vs Salesian

(Round 4)
40 - 17
Year 10 Girls Netball Div 1
Altona Sports Centre

MacKillop vs St Monica's

(Round 4)
19 - 40
Year 10 Girls Netball Div 1
Diamond Valley Stadium, Greensborough

Marymede vs St Francis College MEL

(Round 4)
25 - 33
Year 10 Girls Netball Div 1
Caroline Springs Leisure Centre

CRC Caroline Springs vs Emmanuel

(Round 4)
4 - 42
Year 10 Girls Netball Div 2
Craigieburn Sports Stadium

Kolbe vs CRC North Keilor

(Round 4)
28 - 25
Netball - DIV 1
St Monica's College - Dalton Road

St Monica’s vs St Francis College MEL

(Round 4)
34 - 30
Netball - DIV 2
Kolbe College

Kolbe vs Penola

(Round 5)
34 - 18
Netball - DIV 1
Diamond Valley Sports Centre

Marymede vs St Francis College MEL

(Round 5)
46 - 11
Netball - DIV 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs Thomas Carr

(Round 5)
27 - 34
Netball - DIV 1
St Monica's College - Dalton Road

St Monica’s vs MacKillop

(Round 5)
66 - 7
Netball - DIV 1
Boardman Stadium

Salesian vs CRC Sydenham

(Round 5)
31 - 31
Netball - DIV 2
Emmanuel College - Point Cook

Emmanuel vs Kolbe

(Round 5)
44 - 20
Year 10 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs St Monica's

(Round 5)
22 - 19
Year 10 Girls Netball Div 1
Altona Sports Centre

MacKillop vs CRC Caroline Springs

(Round 5)
32 - 34
Year 10 Girls Netball Div 1
Eagle Stadium

Emmanuel vs Marymede

(Round 5)
23 - 19
Year 10 Girls Netball Div 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs Caroline Chisholm

(Round 1)
97 - 68
Oval 3

Salesian vs Kolbe

(Round 1)
54 - 97
Oval 4

MacKillop vs Marymede

(Round 2)
72 - 83
Oval 3

Marymede vs Salesian

(Round 2)
85 - 95
Oval 4

Kolbe vs Penola

(Round 1)
98 - 63
Oval 3

Emmanuel vs CRC North Keilor

(Round 1)
62 - 91
Oval 4

St Francis College MEL vs St Monica's

(Round 3)
67 - 90
Oval 3

Penola vs Marymede

(Round 3)
66 - 35
Oval 4

Salesian vs MacKillop

(Round 2)
89 - 103
Oval 3

CRC North Keilor vs St Francis College MEL

(Round 2)
99 - 92
Oval 4

Emmanuel vs St Monica's

(Round 4)
86 - 99
Oval 3

MacKillop vs Penola

(Round 4)
57 - 84
Oval 4

Marymede vs Kolbe

(Round 3)
104 - 82
Oval 3

St Monica’s vs CRC North Keilor

(Round 3)
98 - 99
Oval 4

Emmanuel vs St Francis College MEL

(Round 5)
99 - 50
Oval 3

Kolbe vs MacKillop

(Round 5)
94 - 68
Oval 4

Penola vs Salesian

(Grand Final)
48 - 24
Senior Netball Div 1 Finals
State Netball and Hockey Centre

Salesian v Marymede

(Grand Final)
30 - 23
Senior Netball Div 2 Finals
State Netball and Hockey Centre

Kolbe v Emmanuel

(Round 6)
26 - 44
Year 10 Girls Netball Div 1
VU Whitten Oval

Emmanuel vs MacKillop

(Round 6)
12 - 34
Year 10 Girls Netball Div 1
Sheehan Stadium, St Francis Melton

St Francis College MEL vs Salesian

(Round 6)
0 - 15
Year 10 Girls Netball Div 1
Diamond Valley Stadium, Greensborough

Marymede vs St Monica's

(Round 6)
49 - 7
Year 10 Girls Netball Div 2
Keilor Basketball Stadium

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 7)
24 - 27
Year 10 Girls Netball Div 1
St Monica's College - Dalton Road

St Monica’s vs St Francis College MEL

(Round 7)
28 - 32
Year 10 Girls Netball Div 1
Caroline Springs Leisure Centre

CRC Caroline Springs vs Marymede

(Round 7)
38 - 20
Year 10 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs Emmanuel

(Round 7)
20 - 5
Year 10 Girls Netball Div 2
Recwest, Braybrook

Caroline Chisholm vs Kolbe

(Grand Final)
73 - 52

St Monica's v Salesian

(Semi Final)
59 - 3
Year 10 Finals Div 2
Keilor Stadium

CRC North Keilor v Kolbe

(Semi Final)
32 - 5
Year 10 Finals Div 2
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr v Caroline Chisholm

(Semi Final)
23 - 22
Year 10 PL Finals Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian v Emmanuel

(Semi Final)
35 - 20
Year 10 PL Finals Div 1
Eagle Stadium, Werribee

MacKillop v St Francis College MEL

(Grand Final)
20 - 23
Year 10 PL Finals Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian v MacKillop

(Grand Final)
37 - 12
Year 10 Finals Div 2
Keilor Stadium

CRC North Keilor v Thomas Carr

(Round 1)
44 - 3
Year 7 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs St Monica's

(Round 1)
9 - 15
Year 7 Girls Netball Div 1
Altona Sports Centre

MacKillop vs CRC Caroline Springs

(Round 1)
9 - 21
Year 7 Girls Netball Div 1
Emmanuel College - Point Cook

Emmanuel vs Marymede

(Round 1)
23 - 1
Year 7 Girls Netball Div 2
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr vs CRC St Albans

(Round 1)
52 - 3
Year 7 Girls Netball Div 2
Caroline Springs Leisur Centre

CRC North Keilor vs Kolbe

(Round 1)
4 - 15
Year 7 Girls Netball Div 2
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College COB vs Penola

(Round 2)
16 - 8
Year 7 Girls Netball Div 1
Caroline Springs Leisure Centre

CRC Caroline Springs vs Marymede

(Round 2)
12 - 5
Year 7 Girls Netball Div 1
Latrobe University, Bundoora

St Monica’s vs St Francis College MEL

(Round 2)
42 - 1
Year 7 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs Emmanuel

(Round 2)
3 - 21
Year 7 Girls Netball Div 2
Craigieburn Stadium

Kolbe vs Penola

(Round 2)
8 - 15
Year 7 Girls Netball Div 2
Keilor Basketball Stadium

CRC St Albans vs Caroline Chisholm

(Round 2)
22 - 10
Year 7 Girls Netball Div 2
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr vs St Francis College COB

(Round 3)
23 - 2
Year 7 Girls Netball Div 1
Emmanuel College - Point Cook

Emmanuel vs St Francis College MEL

(Round 3)
20 - 16
Year 7 Girls Netball Div 1
Diamond Valley Stadium, Greensborough

Marymede vs MacKillop

(Round 3)
7 - 30
Year 7 Girls Netball Div 1
Caroline Springs Leisure Centre

CRC Caroline Springs vs Salesian

(Round 3)
10 - 13
Year 7 Girls Netball Div 2
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College COB vs Caroline Chisholm

(Round 3)
9 - 25
Year 7 Girls Netball Div 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs CRC North Keilor

(Round 3)
9 - 16
Year 7 Girls Netball Div 2
Craigieburn Stadium

Kolbe vs Thomas Carr

(Round 4)
3 - 16
Year 7 Girls Netball Div 1
Emmanuel College - Point Cook

Emmanuel vs MacKillop

(Round 4)
36 - 1
Year 7 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs St Francis College MEL

(Round 4)
30 - 10
Year 7 Girls Netball Div 1
Diamond Valley Stadium, Greensborough

Marymede vs St Monica's

(Round 4)
1 - 39
Year 7 Girls Netball Div 2
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College COB vs CRC North Keilor

(Round 4)
24 - 5
Year 7 Girls Netball Div 2
Recwest, Braybrook

Thomas Carr vs Caroline Chisholm

(Round 4)
23 - 0
Year 7 Girls Netball Div 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs CRC St Albans

(Round 5)
15 - 0
Year 7 Girls Netball Div 1
Latrobe University, Bundoora

St Monica’s vs CRC Caroline Springs

(Round 5)
34 - 13
Year 7 Girls Netball Div 1
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian vs Marymede

(Round 5)
0 - 18
Year 7 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College MEL vs MacKillop

(Round 5)
7 - 18
Year 7 Girls Netball Div 2
Keilor Basketball Stadium

CRC St Albans vs Kolbe

(Round 5)
14 - 15
Year 7 Girls Netball Div 2
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr vs Penola

(Round 5)
7 - 32
Year 7 Girls Netball Div 2

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 6)
22 - 9
Year 7 Girls Netball Div 1
RMIT Stadium, Bundoora

Marymede vs St Francis College MEL

(Round 6)
14 - 8
Year 7 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium, Melton

CRC Caroline Springs vs Emmanuel

(Round 6)
21 - 8
Year 7 Girls Netball Div 1
Eagle Stadium, Werribee

MacKillop vs St Monica's

(Round 6)
25 - 11
Year 7 Girls Netball Div 2
Broadmeadows Leisure Centre

Penola vs Caroline Chisholm

(Round 6)
11 - 16
Year 7 Girls Netball Div 2
Craigieburn Stadium

Kolbe vs St Francis College COB

(Round 6)
41 - 0
Year 7 Girls Netball Div 2
Keilor Basketball Stadium

CRC North Keilor vs CRC St Albans

(Round 7)
13 - 12
Year 7 Girls Netball Div 1
RMIT Stadium, Bundoora

St Monica’s vs Emmanuel

(Round 7)
10 - 27
Year 7 Girls Netball Div 1
Eagle Stadium, Werribee

MacKillop vs Salesian

(Round 7)
2 - 19
Year 7 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium, Melton

St Francis College MEL vs CRC Caroline Springs

(Round 7)
7 - 12
Year 7 Girls Netball Div 2
Keilor Basketball Stadium

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 7)
4 - 14
Year 7 Girls Netball Div 2
VU Whitten Oval

CRC St Albans vs St Francis College COB

(Round 7)
28 - 1
Year 7 Girls Netball Div 2
Recwest, Braybrook

Caroline Chisholm vs Kolbe

(Semi Final)
29 - 12
Year 7 Division 2 Finals
Keilor Basketball Stadium

CRC North Keilor v Caroline Chisholm

(Semi Final)
19 - 21
Year 7 Division 1 Finals
RMIT Stadium, Bundoora

Marymede v CRC Caroline Springs

(Semi Final)
19 - 6
Year 7 Division 1 Finals
Boardman Stadium, Sunbury

Salesian v MacKillop

(Semi Final)
22 - 24
Year 7 Division 2 Finals
Eagle Stadium, Werribee

Thomas Carr v Penola

(Grand Final)
32 - 9
Year 7 Division 1 Finals

Salesian v CRC Caroline Springs

(Grand Final)
19 - 22
Year 7 Division 2 Finals

CRC North Keilor v Penola

(Round 1)
12 - 41
Year 9 Girls Netball Div 1
RMIT Bundoora

St Monica’s vs MacKillop

(Round 1)
16 - 20
Year 9 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium

St Francis College MEL vs Marymede

(Round 1)
27 - 17
Year 9 Girls Netball Div 1
Emmanuel College - Point Cook

Emmanuel vs CRC Caroline Springs

(Round 1)
35 - 28
Year 9 Girls Netball Div 2
RecWest

Caroline Chisholm vs Kolbe

(Round 1)
2 - 44
Year 9 Girls Netball Div 2
Caroline Springs Leisure Centre

CRC St Albans vs Penola

(Round 2)
33 - 4
Year 9 Girls Netball Div 1
Diamond Valley Stadium

Marymede vs CRC Caroline Springs

(Round 2)
33 - 13
Year 9 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium

St Francis College MEL vs St Monica's

(Round 2)
26 - 49
Year 9 Girls Netball Div 1
Eagle Stadium

Emmanuel vs Salesian

(Round 2)
24 - 9
Year 9 Girls Netball Div 2
Craigieburn Sports Stadium

Kolbe vs Thomas Carr

(Round 3)
8 - 47
Year 9 Girls Netball Div 1
Latrobe University

St Monica’s vs Salesian

(Round 3)
13 - 41
Year 9 Girls Netball Div 1
Cobblebank Stadium

CRC Caroline Springs vs MacKillop

(Round 3)
33 - 12
Year 9 Girls Netball Div 1